Juventus FC zremisował z Rzymianami

Szczęsny Wojciech musiał aż dwa razy do wyciągnięcia futbolówki z bramki. Zespół naszego golkipera przez długi czas przegrywała. W drużynie Juventusu występuje jednak CR7, który potrafi zmobilizować drużynę do gry. Na koniec Juventus zdołała doprowadzić do remisu. Pojedynek dwóch potężnych rywali skończył się rezultatem 2:2. Juventus przez trzydzieści minut radził sobie w dziesięciu. Czerwony kartonik otrzymał francuski pomocnik Adrien Rabiot.

Fani mistrza kraju po starciu z Sampdorią liczyli na to, że styl ich zespołu polepszył się. Gracze Juventusu Turyn pokazali się o wiele lepiej niż w ostatnim sezonie. Pojedynek z AS Romą był jednak niesamowicie zacięty. Piłkarze AS Romy nie zamierzali podarować trzech oczek zespołowi Juventusu. Finalnie starcie zakończyło się wynikiem remisowym. Oba zespoły mogą być zadowolone z ze zdobytego punktu.

Wiele bramek w meczu.

Wojtek Szczęsny rozpoczął to spotkanie od pierwszych minut. Warto wspomnieć, że Szczęsny był kiedyś graczem Romy. W niedzielni wieczór Polak pokazał się z naprawdę poprawnej strony. W kilku sytuacjach pokazał fantastyczne interwencje. Ronaldo też zaprezentował się świetnie. W 30. minucie nasz reprezentant musiał wyciągnąć piłkę z bramki. W tej sytuacji sędzia zdecydował się podyktować jedenastkę dla ekipy z Rzymu.

Do rzutu karnego podszedł Jordan Vertout. Zawodnik rzymskiego klubu wykonał mocny strzał. Nasz reprezentant był bardzo blisko obronienia tej futbolówki. Jednak i tak wleciała do bramki. Juventus musiał odrabiać starty. Przed końcówką pierwszej połowy spotkania fani mieli okazję widzieć jeszcze dwa skuteczne strzały. Najpierw bramkę zanotował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dostał okazję na zdobycie bramki z karnego. Arbiter tego pojedynku zarządził karnego po zagraniu ręką Pellegriniego.

Ronaldo Cristiano nie pomylił się i uderzył futbolówkę do bramki. Bramkarz rzymskiego zespołu był w tej sytuacji bez szans na dobrą obronę. Uderzenie Ronaldo był niesamowicie silny. Juventus FC krótko cieszył się z remisowego wyniku. Chwilę później gracze Rzymian skonstruowali niezwykle niebezpieczną sytuację. Futbolówkę do bramki chronionej przez Wojciecha Szczęsnego wpakował Veretout Jordan. Należy przyznać, że był to niezwykle pasjonujący mecz. Zawodnicy Juventusu Turyn byli zmotywowani, aby zremisować.