Sport

Paru piłkarzy odstrzelonych z zespołu Polski! Szkoleniowiec Sousa przedstawił w tym tygodniu skład reprezentacji naszego narodu na europejskie mistrzostwa!

Sporo młodych graczy, których zamierzeniem życiowym jest profesjonalna gra w futbol rozmyśla o występie w turnieju. Futbol to w tej chwili najpopularniejsza dyscyplina sportu na Starym Kontynencie i nie ma co do tego wątpliwości. Od lat młodych zawodnicy po to trenują, by w przyszłości występować w meczach na najwybitniejszych arenach piłkarskich. droga do pozostania profesjonalnym piłkarzem do prostych nie należy i zmusza do dużej liczby wyrzeczeń i powinniśmy jednak zdawać sobie sprawę z tego. Młodzi chłopcy, którym się udało chociażby z tego powodu wzbudzają zazwyczaj zazdrość ale i tym samym respekt wśród własnych znajomych. W połowie kolejnego miesiąca zaczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce, w których rywalizować będą dwadzieścia cztery zespoły. To bez wątpienia znaczy, iż na kibiców nożnej piłki czekają niezwykłe doznania. Bez cienia wątpliwości staniemy się odbiorcami bardzo dużej ilości trafień oraz pojedynków piłkarskich, ponieważ turniej europejskich mistrzostw trwać będzie przez miesiąc. W tym właśnie tekście natomiast będzie naszym zamiarem się skupić na polskiej kadrze, ponieważ selekcjoner Sousa Paulo podał do wiadomości publicznej listę piłkarzy na pojedynki Starego Kontynentu mistrzostw.

Od parunastu lat opracowanie drużyny na dużej rangi turnieje jak na przykład Mistrzostwa Świata lub Mistrzostwa Europy obudzić potrafi wielkie doznanie w w Polsce. Trafiały się w takich sytuacjach zazwyczaj, które nie wszystkim się podobały. W tej sytuacji było podobnie. Selekcjoner Sousa podał do opinii publicznej piłkarzy listę i bez cienia wątpliwości dużym zdziwieniem był brak na liście powołanych Grosickiego Kamila, który przez naprawdę długi czas stanowił trzon naszej narodowej drużyny. Reprezentant WBA od dłuższego okresu nie występuje systematycznie i jest to głównym powodem tego, iż szkoleniowiec Paulo Sousa nie zechciał powołać Turbogrosika do grupy zawodników drużyny narodowej na Euro 2020. Teoretycznie mamy fantastyczną drużynę, która może rywalizować o satysfakcjonujący rezultat na czempionacie europejskim. W takiej sytuacji pozostaje nam czekać na otwierający mecz europejskiego czempionatu, gdzie polska drużyna grać będzie z reprezentacją Słowacji.

 Barcelona przegrywa.
Barcelona przegrywa.

Zostaw komentarz