Sport

Świetny rezultat dla graczy z Mediolanu. Wynik remisowy na Old Trafford

Nie ma żadnych wątpliwości, że nożna piłka to jedna z najmocniej popularnych dyscyplin sportowych na całym świecie. Niemal co dzień przed monitorami siada bardzo dużo miłośników, którzy bardzo chcą podziwiać swoich ulubieńców na boisku. Chociażby z tej przyczyny zaprojektowane zostały różnego rodzaju zmagania, które zrzeszają najlepsze kluby z Europy. Na tę chwilę najbardziej emocjonującymi rozgrywkami jest Liga Mistrzów. To właśnie tam możemy oglądać najskuteczniejsze zespoły ze Starego Kontynentu poprzedniego sezonu. Stworzona została jednak również Liga Europejska, do której grają delikatnie mniej skuteczne drużyny. Nie oznacza to jednak, iż Liga Europejska jest niedobór ekscytujących wydarzeń. Grane tam starcia niezwykle często są bardzo przepełnione emocjami i mamy szansę by oglądać mnóstwo bramek. W pisanym właśnie artykule chcielibyśmy się skupić na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwa kluby, które jeszcze niedawno świętowały triumfy na kontynencie europejskim, ale teraz pracują nad odbudowaniem własnej marki.

Zdaniem sporej ilości specjalistów jest to jedna z najbardziej intrygujących par 1/8 finału zmagań Ligi Europy. Najistotniejszym mankamentem tego starcia jest to, że fani nie mają szansy oglądać go na żywo ze stadionu. Piłkarze gości fenomenalnie zaczęli ten pojedynek. Ekipa AC Milan chciała szybko wykorzystać fakt, że wicelider Premier League kiepsko rozpoczął to spotkanie. AC Milan w trakcie pierwszych piętnastu minut trafił do bramki dwa razy. Te bramki nie były jednak przyznane. Dwukrotnie gole graczy z Mediolanu były anulowane przez arbitra tego meczu. W premierowej połowie fani przed telewizorami nie zobaczyli trafień. Mnóstwo emocji było natomiast w drugiej odsłonie. Kolejna połowa dużo lepiej zaczęła się dla Czerwonych Diabłów. Ponownie swoją fenomenalną dyspozycję przedstawił Fernandes Bruno. Perfekcyjnie podał futbolówkę do Diallo Amada, a Iworyjczyk bez większych kłopotów wstrzelił piłkę do bramki AC Milan. Zanosiło się na to, iż Czerwone Diabły dowiozą korzystny wynik do końca spotkania, lecz wicelider Serie A dał radę doprowadzić do remisu w końcówce. Dla AC Milan trafienie upolował Simon Kjaer i pojedynek skończył się remisem 1:1.