Wiadomości

Wywiad z Meghan Markle a także księciem Harrym

Niedawno, bo 7 marca o godzinie 20:00 odbył się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z czołowych tematów w otoczeniu różnych tabloidów. Po odejściu pary z królewskiej rodziny oraz przeprowadzce do USA to był 1 łączony wywiad Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie spotkania z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy pojawiły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie Elżbiety II jak i reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Nie mniej jednak nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczaj odmienne, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Brytyjskie media , iż jeżeli tylko Meghan i Harry pragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili nieodwracalnie swoją okazję. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła też problem tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam określił, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się fabrykowaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili 4 profesjonalistów analizujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym przeszły prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając jednocześnie Oprah Winfrey subiektywizm a z kolei Meghan korzystanie z ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym a także Meghan Markle zaprezentowany został w wieczorem w TVN24. Wówczas rozmowę tą obserwowało średnio ponad 1mln odbiorców. Stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten tylko potwierdził informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Z uwagi na niesłychane rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wiele razy. Bez wątpliwości trzeba stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieustannie omawiany.

Zostaw komentarz