Zwycięstwo The Blues nad Brighton.

Gracze The Blues intensywnie rozpoczęli nowy sezon zmagań w Premier League. Dla kilku piłkarzy był to debiutancki mecz w koszulce Chelsea FC. Sporo fanów Chelsea FC oczekiwało, aby widzieć świeżych piłkarzy ekipy w akcji. Trzeba przyznać, że zaprezentowali się z niesamowicie pozytywnej strony. Z pewnością jest to fenomenalna informacja dla Lamparda. Teraz trener Chelsea ma do dyspozycji mnóstwo wartościowych graczy.

W ostatnich latach w angielskiej Premier League Chelsea Londyn nie grała najlepiej. Fani drużyny wymagają więcej. Sporo sympatyków piłki nożnej wyczekiwało na debiut piłkarzy wytransferowanych z Ligi niemieckiej. Chelsea FC ma w roku poważne plany,jeśli chodzi o trofea. Fani Chelsea Londyn żywią nadzieję, że ich drużyna w dobrym stylu wejdą w nowy w weekend sezon angielskiej ligi.

Dobra postawa Chelsea FC w całym meczu z Brighton and Hove Albion

Inaugurująca odsłona starcia dała fanom obu zespołów dużo fajnych emocji. Zawodnicy kreowali dużą ilość sytuacji podbramkowych. W pierwszej odsłonie meczu kibice obu drużyn widzieli tylko jedną bramkę. Piłkę do bramki wpakował Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia zarządził jedenastkę po faulu Ryana Mathewa na Timo Wernerze. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W kolejnej odsłonie rywal Chelsea FC musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Fani wierzyli na większą ilość trafień oraz uderzeń swoich ulubieńców. W drugiej części meczu padło już więcej trafień. W tym aspekcie skuteczniejsza była drużyna Chelsea Londyn. Rozpoczęcie kolejnej połowy był niezwykle emocjonujący. Brighton dało radę doprowadzić do wyniku remisowego. Końcowy sukces Chelsea FC był więc niepewny. Zawodnicy Franka Lamparda wiedzieli, że fanów Chelsea Londyn obchodzi jedynie triumf.

Po bramce dla ekipy Brighton gracze gości wystartowali do ataku pod szesnastką przeciwników. Kilka chwil później Chelsea znów osiągnęła przewagę w tym starciu. Strzelili dwa gole. Ostateczny wynik tego meczu to 3:1 dla Chelsea FC. To z pewnością bardzo dobry początek Premier League dla drużyny Chelsea.